(089) 25-00-132
(089) 25-00-134
Кривий Ріг, вул. Кременчуцька, 69 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ
Швеллер 5, 6.5

Різка і доставка металу в Кривий Ріг

Сучасний ринок стає дедалі більше і змінюється, в зв'язку з чим недостатньо просто забезпечити клієнта необхідною металопрокатом, потрібно здійснити комплексний підхід до виконання поставлених завдань. Саме тому компанія ТОВ "НВФ" Днепропроект "надає ряд додаткових послуг під час продажу металопрокату, таких як різання металу і його доставка.

Сучасні метали значно відрізняються від тих, що використовувалися 10-15 років тому, тому потрібні нові технології їх обробки. Різання металу може здійснюватися кількома способами, підрозділеними на дві групи: механічні і термічні. До першої групи належать: фрезерування, розпилювання, штампування, розрізання спеціальними ножицями і свердління. Термічні методи - це лазерна, газова, плазмова, киснева, водяна різання металу і електрична ерозія. Вибір способу різання металу здійснюється в залежності від товщини виробу, його стінок, типу і форми, сплаву, з якого вона виготовлена.

Найпоширенішим і ефективним методом обробки є лазерна різка металу. Головними її перевагами вважаються: швидкість, висока якість технологічного процесу, гнучкість і низькі витрати матеріалу. Крім того, при лазерного різання металу немає необхідності використовувати фізичну силу, хоч би якою була товщина і щільність матеріалу.

Компанія ТОВ "НВФ" Днепропроект "також здійснює доставку металопрокату по Україні, відвантаження виготовленої продукції здійснюється зі складу в Кривому Розі. Залежно від обсягу вантажоперевезення і відстані вибирається спосіб транспортування: це може бути як автомобільна магістраль, так і залізниця.

×