(089) 25-00-132
(089) 25-00-134
Кривий Ріг, вул. Кременчуцька, 69 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Балка двутаврова в Кривий Ріг

Двотаврова балка - один з найпоширеніших елементів металопрокатний індустрії. Форма перетину вироби максимально наближено нагадує за формою букву «Н». Двотавр користується особливою популярністю в будівництві і машинобудівної індустрії завдяки максимальній міцності і стійкості.

Балка Кривий Ріг (фото)

Фото продукції

Ціна на двотаврові балки

Найменування Ціна, грн/т
Балка (двутавр)
10 міра 9 м.дог.
12 міра 9 м.дог.
14 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
16 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
18 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
20 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
24М міра +15%ндлдог.
30 міра 12 м. +15%ндлдог.
36 міра 12 м. +15%ндлдог.
36М міра 12 м. +15%ндлдог.
45 міра 12 м. +15%ндлдог.
45М міра + 15% ндлдог.

Прайс-лист продукції

Класифікація та різновиди продукції

Нарівні з іншими елементами металопрокату, двутавр має свою класифікацію, яка позначає його технічні характеристики і допомагає зорієнтуватися як професіоналу, так і новачкові. Всі двотаврові балки виготовляються згідно ГОСТу 535-2005.

Маркування двотаврової балки може показувати напрямок межі полиць. У сортаменті будь-якого металопрокатного заводу можна зустріти двутаври з паралельними і непаралельними гранями полиць. Так, двотаврові балки з паралельними гранями поділяють на:

Двутаври з непаралельними полками вважаються спеціальними і, як правило, поділяються на два види:

  • з ухилом внутрішніх граней на 6-12% - звичайні;
  • з ухилом більше 12% - спеціальні, з маркуванням С і М.

Металева двотаврова балка - незамінний елемент в багатьох етапах будівництва. Вона застосовується в спорудженні мостів, висотних будівель, а також для зміцнення колон або для монолітного перекриття. Також полегшена двотаврова балка широко застосовується в усіх будівельних процесах, де слід задіяти каркасні споруди. Її наявність в подібних конструкціях сприяє посиленню надійності і зносостійкості.

Сертифікаты на товар

Потрібен двутавр в Кривому Розі? Наш телефон - (056) 442-94-44

Ви до сих пір не вирішили, де купити двутавр в Кривому Розі? Не варто витрачати свій час на зайві дзвінки сумнівним постачальникам! Більше вам не доведеться збивати ціну за тонну товару або випитувати точний склад металопрокатний конструкції. Просто зателефонуйте за номером - (056) 442-94-44.

Калькулятор розрахунку

Для розрахунку пропонуємо скористатися таблицею ваги двотавру

"Дніпропроект Кривий Ріг" - место, где можно купить двутавр оптом и в розницу от производителя!

Чому ви повинні співпрацювати саме з нами? Ми готові надати вам не тільки найвигідніші умови для покупки двотавру в Кривом Роге, а й запропонувати найякісніший товар з нержавіючої сталі вищої якості.

А тепер час поговорити про переваги, які отримає кожен клієнт, який замовляє нержавіючий двутавр в «Дніпропроект»! Основними нашими плюсами можна вважати:

  • багаторічний досвід роботи в металопрокатний індустрії, який дозволяє нам з легкістю конкурувати з найбільшими вітчизняними гігантами;
  • максимально швидкий і налагоджений процес роботи, що дає можливість виконувати самі об'ємні замовлення в мінімальні терміни;
  • висококласне обладнання та професійні співробітники, готові взятися за самий нестандартний замовлення;
  • сучасний інтернет-магазин дає можливість купити двутавровую балку в Кривому Розі, не залишаючи власного будинку, тобто, економлячи свій час;
  • вартість нашої продукції не просто демократична, а по-справжньому доступна для кожного.

Звичайно, кожен з вас задумався над цими пунктами, але найбільше будь-якого клієнта цікавить ціна. Телефонуйте, наші ціни вас приємно здивують.

×